Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: view
sv: visa

en: Views
sv: Vyer

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster
