Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: Views
uk: Види

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни
