Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: view
bg: преглед

en: Views
bg: Изгледи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
