Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
