Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: view
de: Ansicht

en: Views
de: Ansichten

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Fast forward
de: Schnellvorlauf
