Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: Views
et: Vaated

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
