Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: Views
eu: Bistak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
