Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: view
hu: megtekintés

en: Views
hu: Nézetek

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták
