Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: view
lv: skatīt

en: Views
lv: Skati

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni
