Views Fast Forward (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: view
ro: afișează

en: Views
ro: Vizualizări

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
