Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: view
fa: مشاهده

en: Views
fa: نماها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
