Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: view
ru: представление

en: Views
ru: Представление

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны
