Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: view
tr: görüntüle

en: Views
tr: Görünümler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları
