Views Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Fields
ca: Camps

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall
