Views Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Fields
es: Campos

en: Deleted
es: Eliminado

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete
