Views Field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
