Views Field (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Fields
fr: Champs

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Field tables
fr: Tables de champ
