Views Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Fields
gl: Campos

en: Deleted
gl: Borrado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
