Views Field (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
