Views Field (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
