Views Field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Fields
hu: Mezők

en: Deleted
hu: Törölt

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg
