Views Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Fields
lv: Lauki

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
