Views Field (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Deleted
ro: Şters

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
