Views Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Delta
ru: Дельта

en: Fields
ru: Поля

en: Deleted
ru: Удалено

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор
