Views Field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Fields
sk: Polia

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
