Views Field (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Fields
sv: Fält

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling
