Views Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Delta
uk: Дельта

en: Fields
uk: Поля

en: Deleted
uk: Видалено

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет
