Views Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Fields
ar: الحقول

en: Deleted
ar: محذوف

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
