Views Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Fields
be: Палі

en: Deleted
be: Выдалена

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
