Views Field (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Fields
de: Felder

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Field tables
de: Feldtabellen
