Views Field (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Fields
el: Πεδία

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
