Views Field (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
