Views Field (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Language
et: Keel

en: Fields
et: Väljad

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
