Views Field (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Fields
fi: Kentät

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti
