Views Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Delta
he: דלתא

en: Fields
he: שדות

en: Deleted
he: נמחק

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
