Views Field (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
