Views Field (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Fields
id: Bidang isian

en: Deleted
id: Terhapus

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
