Views Field (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Fields
ja: フィールド

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル
