Views Field (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
