Views Field (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Fields
nl: Velden

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel
