Views Field (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Delta
oc: Dèlta

en: Fields
oc: Camps

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
