Views Field (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Language
pl: Język

en: Fields
pl: Pola

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Expose as base table
pl: Wydziel jako tabelę bazy danych
