Views Field (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Fields
tr: Alanlar

en: Deleted
tr: Silindi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
