Views Field (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Fields
az: Sahələr

en: Deleted
az: Silindi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
