Views field formatter (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Multiple
da: Flere

en: View
da: Vis

en: About
da: Om

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
