Views field formatter (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: View
et: Kuva

en: Field value
et: Välja väärtus

en: About
et: Programmist

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: View: @view
et: Vaade: @view
