Views field formatter (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: View
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
