Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
el: p>Θα πρέπει να προσθέσετε κάποια επιπλέον πεδία σε αυτήν την εμφάνιση προτού χρησιμοποιήσετε αυτό το πεδίο. Τα πεδία αυτά μπορούν να σημειωθούν ως <em>Εξαιρούμενα εμφάνισης</em> αν το προτιμάτε. Πρέπει να σημειωθεί ότι λόγω της σειράς εμφάνισης, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πεδία που έρχονται μετά από αυτό το πεδίο· αν χρειάζεστε ένα πεδίο που δεν υπάρχει εδώ, αναδιατάξετε τα πεδία σας.</p>

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
