Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Views
et: Vaated

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
