Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: @argument title
eu: @argument izenburua
